NASZ ZESPÓŁ

LOKALIZACJA

UL. ZAMKNIĘTA 10, KRAKÓW

Magdalena Kontrymowicz-Ogińska

Lekarz specjalista stomatologii zachowawczej i endodocji. Kierownik studia

Twórca studia Ars Denstictica. Wyróżniona tytułem Lekarz roku 2013 w plebiscycie Gazety Krakowskiej.

Pani doktor, od początku swojej ponad 14 letniej kariery nie uznaje kompromisów. Jej wyjątkowa precyzja i zamiłowanie do piękna przejawiają się w każdym zabiegu. Dbałość o najdrobniejsze detale pozwala jej osiągać wyjątkowe efekty w specjalistycznym leczeniu kanałowym pod mikroskopem, które często otwiera przed pacjentami nowe możliwości dalszego kształtowania uśmiechu.

Najbardziej widoczne dla pacjentów efekty to pięknie i naturalnie modelowane wypełnienia kompozytowe i prace protetyczne.

Stomatologia to dla Pani doktor znacznie więcej niż praca. To prawdziwa pasja, w której realizuje zamiłowanie artystyczne, ale także misję pomagania pacjentom. Dlatego poza pracą we własnym gabinecie, co tydzień przyjmuje jako specjalista endodoncji w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie.

Prywatnie Pani doktor uwielbia modę, podróże i sztukę.

Anna Mizerska-Żurowska

Lekarz specjalista stomatologii dziecięcej

Pani doktor jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.  Posiada  specjalizację z zakresu pedodoncji potwierdzoną egzaminem państwowym. Od prawie 10 lat zajmuje się leczeniem ortodontycznym.  Na codzień łączy wiedzę specjalistyczną
i wieloletnie doświadczenie, realizując złożone plany leczenia ortodontycznego dla dzieci, młodzieży , a także dla osób dorosłych.

Pani doktor jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej (PTSD) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Praca jest jej  pasją, dlatego na bieżąco rozwija swoje kompetencje w ramach członkostwa w towarzystwach stomatologicznych oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach i konferencjach.

Doktor Anna Mizerska uważa, że aparat ortodontyczny może być ozdobą pacjenta, dlatego zawsze uwzględnia w leczeniu aspekt estetyczny.

 

Prywatnie Pani doktor uwielbia  książki, podróże i sztukę.

Jan Miech

Lekarz specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog

Pan doktor specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz chirurgii śluzówkowo-dziąsłowej. Szczególną satysfakcję daje mu realizacja skomplikowanych zabiegów chirurgicznych i implantologicznych.

Zamiłowanie do podejmowania wyzwań przejawia się w pasji Pana doktora, którą jest windsurfing oraz surfing, które uprawia regularnie od wielu lat.

Pan doktor posiada bardzo szerokie, ponad 10 letnie doświadczenie, które budował również poza Polską, w Iceo – Instituto Cearense de Especialidades Odontológicas Fortaleza, Brazylia.

Stale podnosi swoje kwalifikacje. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Wojciech Bielak

Lekarz specjalista, chirurgii stomatologicznej, implantolog

Pan doktor posiada ogromne doświadczenie w najbardziej złożonych przypadkach chirurgii stomatologicznej.

Implantologia nie ma przed nim tajemnic, Pan doktor chętnie podejmuje się wyzwań. Za każdym razem jego decyzja poprzedzona jest jednak dogłębną analizą potencjału pacjenta dla przeprowadzenia leczenia implantologicznego.

Leczenie chirurgiczne jest jedną z dróg kształtowania uśmiechu, które jest ważnym elementem holistycznego planu leczenia kreowanego w studiu Ars Dentistica.

Magdalena Mika

lekarz stomatolog

Pani Doktor w swojej pracy stawia przede wszystkim na minimalizm procedur stomatologicznych oraz holistyczne spojrzenie na plan leczenia.

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Stypendystka Rektora Uczelni. Członkini PTTS.

Uwielbia podróże w każdej postaci, te na drugi koniec świata i te jednodniowe, pozwalające delektować się pięknem naszego najbliższego otoczenia.

Dominika Adamczyk

lekarz stomatolog

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pani doktor szczególnie chętnie realizuje swój talent w obszarze endodoncji z wykorzystaniem mikroskopu. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i konferencjach. Jej pracę cechuje dokładność i solidność.

Bardzo ceni sobie rozmowę z pacjentem co umożliwia jej nawiązanie dobrych relacji zarówno z pacjentami dorosłymi jak i dziećmi.

W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem i projektowaniem biżuterii.

Sylwia Kostuch

Higienistka Stomatologiczna

Sylwia ukończyła specjalistyczną szkołę medyczną dla higienistek stomatologicznych. W studio Ars Dentistica pracuje w swoim zawodzie, jak również zajmuje się planowaniem pracy lekarzy i koordynacją wizyt naszych pacjentów.

Jeśli skontaktujecie się z nami poprzez e-mail lub telefonicznie, to właśnie Sylwia odpowie w naszym imieniu. 

Prywatnie Sylwia każdą wolną chwilę spędza czytając książki. Często możecie też spotkać ją na rolkach lub nartach.

Kuba Ogiński

Customer Experience Manager

Współzałożyciel studia Ars Dentistica, menedżer z ponad 12 letnim doświadczeniem zdobytym w firmach LOTTE Wedel, Bahlsen Polska oraz FoodCare, start-upowiec, a prywatnie jak łatwo się domyśleć mąż pani doktor : )

Uwielbia podejmować wyzwania i rozwiązywać codzienne „problemy”. Każdy biznes który projektuje istnieje po to, by służyć ludziom.

Wierzy, że przedsięwzięcie może odnieść prawdziwy sukces tylko wtedy, gdy człowiek i jego potrzeby są w nim na pierwszym miejscu.

Dba o to, by doświadczenie kontaktu ze studiem Ars Dentistica było dla pacjenta przyjemnością.

Piękny,  prawdziwy uśmiech potrafi otworzyć  niejedne drzwi, a czasem nawet serce. Liczne badania dowodzą, że ludzie, którzy często i szczerze uśmiechają się są lepiej odbierani przez innych. To sprawia, że żyje im się łatwiej i są po prostu bardziej szczęśliwi.

Copyright © 2020 ARS DENTISTICA All rights reserved. 

Made by DIVME.site