DOŁĄCZ DO NAS

Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym będziesz realizować swoją pasję, współpracując z doświadczonymi praktykami kochającymi stomatologię, o ponad 15 letnim doświadczeniu, dołącz do nas.  

Naszym celem jest przełamywanie ograniczeń i jakość, nie ilość. Zysk jest dla nas wypadkową najwyższej jakości usług, nie ilości obsłużonych pacjentów. Pracujemy wyłącznie prywatnie, dając sobie odpowiednią ilość czasu, aby standard zabiegów był na najwyższym poziomie.

Jesteśmy konceptem butikowym, studiem prowadzącym stomatologię kreatywną. Dążymy do przełamywania barier, dlatego specjalizujemy się w najtrudniejszych przypadkach. 

Poszukujemy lekarzy dentystów, specjalistów, którzy podzielają naszą filozofię. Forma i częstotliwość współpracy nie stanowi żadnego ograniczenia. Jeśli wpisujesz się w ten opis wypełnij krótki formularz.

REKRUTACJA

Piękny,  prawdziwy uśmiech potrafi otworzyć  niejedne drzwi, a czasem nawet serce. Liczne badania dowodzą, że ludzie, którzy często i szczerze uśmiechają się są lepiej odbierani przez innych. To sprawia, że żyje im się łatwiej i są po prostu bardziej szczęśliwi.

Copyright © 2020 ARS DENTISTICA All rights reserved. 

Made by DIVME.site